Świetlica szkolna – Szkoła Podstawowa nr 5

Witajcie Świetliki !
Dziś 3 propozycje - może kogoś zainteresują !
Gra Państwa - Miasta znana nie od dziś ! Można się wspomóc globusem czy atlasem świata. Oczywiście kategorie są dowolne np.: owoce, warzywa, zawód, rzecz, zwierzę itp. Powodzenia i udanej zabawy!

Zabawa plastyczna
Potrzebujemy tylko kartkę papieru, ołówek, klej, skrawki kolorowego papieru i głowę pełną pomysłów. Na kartce szkicujemy wiosenne kwiaty lub inny dowolny obraz i wyklejamy skrawkami papieru. Zawieszamy w widocznym miejscu w domu, aby obraz cieszył oczy wszystkich domowników !!!

Zabawa ruchowa: dla poprawy samopoczucia trzeba się rozruszać ! Proponuję 15 skłonów, by posprzątać pod swym łóżkiem i biurkiem, 10 ruchów prawą ręką i 10 lewą, by zetrzeć kurz ze swych szafek, a na koniec bieg do kuchni po owocową przekąskę !!!!

Życzę Wszystkim dużo zdrowia i spokojnego weekendu, pozdrawiam Joanna Organiściok