Szanowni Państwo

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Edukacji Narodowej, wprowadzone zostają szczególne rozwiązania w walce z koronawirusem.  Zajęcia w szkole i w przedszkolu zostają zawieszone na okres od 12.03 do 25.03.2020 r.

Pierwsze dwa dni (czwartek 12.03.2020 i piątek 13.03.2020) to okres przejściowy.
W tym okresie nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, a jedynie zajęcia opiekuńcze.
Od poniedziałku 16 marca 2020 roku wszystkie zajęcia zostają zawieszone, a uczniowie nie przychodzą do szkoły i przedszkola.

Jednocześnie informujemy, że rodzicom i opiekunom dzieci przysługuje zasiłek opiekuńczy na czas opieki nad dzieckiem poniżej 8 roku życia.

Zachęcamy do śledzenia informacji rządowych w serwisach dedykowanych obywatelom (www.gov.pl). Dyrekcja i wychowawcy, również będą na bieżąco Państwu przekazywać za pośrednictwem e-dziennika nowe wiadomości.

Aleksander Jendryczko