Ostatni dzień job shadowing w Belfaście.

W każdym miejscu w szkole można napotkać słowo RESPECT. Odnosi się to najczęściej do praw dzieci.
Rachel - nauczycielka, która czuwa nad bezpieczeństwem dzieci w internecie w szkole i w domu pokazała nam dzisiaj inne rozwiązania ICT które są używane w szkole. Aplikacja, którą bardzo poleca jest SEESAW - platforma dla dzieci służąca publikowaniu ciekawostek z życia szkolnego, projektów, nawet zadań domowych. Działa podobnie do FB ale jest przez nią kontrolowana i jest bezpieczna. Drugą platformą, która jest używana to GOOGLE CLASSROOM - służy im przede wszystkim do zadań domowych. Dostęp do platformy mają nauczyciele, dzieci i rodzice.
Raz w roku w szkole jest obchodzony DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU, wtedy dzieci są uświadamiane o zagrożeniach przez bohatera z kreskówek
Przygotowała Anna Madeja.