• W październiku otrzymaliśmy certyfikat za kolejny udział w akcji Sprzątania Świata!
  • Z okazji Dnia Drzewa - posadziliśmy kolejne drzewko - niech nam rośnie zdrowo i szeroko!
  • Przez tabliczkę mnożenia zintegrowały się wszystkie klasy podczas lekcji matematyki - Dzień Tabliczki Mnożenia być może sprawi, że uczniowie tabliczkę mnożenia pokochają...
  • W demokratycznych wyborach społeczność szkolna wybrała nowy samorząd! Powodzenia kochani
  • W Dniu Edukacji Narodowej uroczyście wzięliśmy udział w fantastycznie przygotowanej akademii! Światowy Dzień Zwierząt był okazją do zorganizowania wystawy naszych domowych zwierzaków oraz zorganizowania zbiórki karmy dla mieszkańców schroniska Psitul mnie w Zabrzu.
  • Pan Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedził naszą szkołę i opowiedział o bezpiecznej drodze do szkoły i domu - dziękujemy!
  • Zapaliliśmy znicze na grobach przyszowickiego cmentarza w ramach akcji "Szkoła pamięta".
Więcej zdjęć i szczegółów z wydarzeń na naszym szkolnym profilu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100060709933716