Podczas rozgrywanych 18 maja Gminnych Zawodach Pływackich o Puchar Wójta klas 4-8 wygraliśmy wraz z klasami 1-3 klasyfikację szkół podstawowych oraz sztafetę 8x50 m stylem dowolnym w której udział brali reprezentanci klas 4,5,7 i 8 w składzie:
Zosia Kuflyuk, Aniela Liszka, Maria Klecz, Emilka Sowulewska, Tymek Wiszniowski, Paweł Wróblewski, Piotr Żogala i Mateusz Konopko.
Indywidualnie uczniowie ścigali się w 3 konkurencjach 50m stylem grzbietowym, dowolnym oraz klasycznym. Indywidualnie medalistami zostali:
Zosia Kuflyuk, Tymek Wiszniowski, Paweł Myszkiewicz, Bartek Lokwenc, Aniela Liszka, Jan Gryszka, Majka Stawiarska, Maja Lorek, Mateusz Konopko, Piotr Wiszniowski, Wiktoria Dolata, Natalia Kudyba, Maria Klecz, Piotr Żogała, Jan Żogała, Kryspin Śliwiński, Jan Szałapski Natalia Ponikwia, Oskar Adamczyk, Otylia Szwamberger, Magdalena Dryś, Paweł Wróblewski.
Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły. Szkołę w tych zawodach reprezentowało aż 62 uczniów