SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY ZA ROK SZKOLNY 2018/2019

II SEMESTR

Lp. Nazwa konkursu Nazwisko, imię i klasa Szczebel - miejsce
Szkolny Gminny

Rejonowy

Powiatowy

Wojewódzki Krajowy
1. Gminny Konkurs ,,Asy z młodszej klasy’’

Walczak Karolina

Żogała Tomasz

Kardel Michał

II miejsce
2. Kangur Matematyczny

Żogała Przemysław

Żogała Piotr

Żogała Tomasz

Pilny Agata

Kruszyna Hanna

Froncek Marta

Żogała Jan

Mryka Bartosz

Wróblewski Paweł

Procek Emilia

Grobosz Szymon

 

9

30

12

23

12

30

30

30

33

43

52

28

70

53

49

32

62

62

62

68

17

22

3.

Memory Master.

(Konkurs ogólnopolski leksykalny)

Marta Froncek

Kl. IVc

Patrycja Kostka

Kl. IVc

Tatiana Lekszycka

Kl. IVc

Hanna Kruszyna

Kl.

Kinga Lokwenc

Kl.Va

Maja Pytel

Kl.Va

Łajczak Anna

Kl.VIIb

Szuścik Agata

Kl. VIIb

Urbańczyk Agata

Kl. VIIb

 

Laureat

II stopnia

Laureat

II stopnia

Laureat

II stopnia

wyróżnienie

Laureat

III stopnia

Laureat

III stopnia

Laureat III stopnia

Wyr.

4. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Fox 2019

Adamczyk Oliwia

Kl.VIIIa

  1 miejsce
5. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA 2019

Z przyrody klasa IV

Nowakowska Roksana

Froncek Marta

Lekszycka Tatiana

Klecz Maria

Gardecka Milena

Hikiel Oliwia

Dreja Wojciech

Czaja Kamil

Plaza Igor

Walczak Filip

Długaj Łukasz

Przyroda klasa VI

Grelak Milena

Biologia klasa V

Pytel Maja

Lokwenc Kinga

 

III m. tyt.

Laureata

III m. tyt. Laureata

III m. tyt. Laureata

VI m. tyt.

Laureata

V m. tyt.

Laureata

V m. tyt.

Laureata

VII m.

Wyróżnienie

VII m.

Wyróżnienie

VII m.

Wyróżnienie

IX m.

Wyróżnienie

IX m.

Wyróżnienie

III m. tyt.

Laureata

V m. tyt.

Laureata

V m. tyt.

Laureata

6. Konkurs gwarowy Sobczyk Dominik Krzysteczko Zofia kl Vc Wyróżnienie
7. VII Gminny Konkurs Historyczny ,,Wyrwij murom zęby krat’’

Wiktor Stolorz

Marcin Reich

Kacper Pawelec

I m.

8.

9.

Mistrzostwa Polski Juniorów 14- letnich w Olsztynie

Mistrzostwa Śląska

Natalia Mleczek

Julia Rębilas

Mateusz Konopko

Julia Rębilas

Maciej Wieczorke

Roksana Bocian

Natalia Mleczek

 

II m.

XII m.

XI m.

V m.

XIX m.

I m

I m

I m

V m.

III m.

I m.

I m.

II m.

II m

I m.