Znalezione obrazy dla zapytania: świetlica szkolna

Witajcie Świetliki !
Dziś stawiamy na książki ! Przeczytaj dziś swoją ulubioną książkę, zrelaksuj się i odpręż ! Nie lubisz czytać ? To posłuchaj bajki na bajkowisko.pl.
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Czytania Tolkiena - to oczywiście propozycja dla starszych uczniów.
Jeśli masz ochotę zrób z plasteliny swojego ulubionego bohatera bajki lub namaluj go farbami. I pobaw się w zabawę Słowotworki - namaluj węża, na jego początku napisz dowolny wyraz i pamiętaj, że każdy następny musi zaczynać się od litery kończącej wyraz poprzedni..Wystarczy Wam tylko kartka papieru i ołówek. Zero dodatkowych gadżetów !!!
I jeszcze jedno...UWAGA KONKURS !
Ułóż i napisz krótki (4-wersowy) wierszyk wiosenny. Na prace czekamy do 31.03.2020r (rodzice posiadają mój adres mailowy, poproście żeby przesłali Wasze prace). Najciekawsze opublikujemy na stronie internetowej szkoły. Zachęcam do udziału.
Pozdrawiam wszystkich,, zdrówka Wam życzę ! Joanna Organiściok