20191014 10072514 października 2019 r.w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasy VI b i VI c wraz z wychowawczyniami Barbarą Trojanowicz-Kowol i Anetą Marek przygotowały uroczystą akademię.Po odśpiewaniu hymnu i przemówieniu dyrektora nastąpiło uroczyste rozdanie EduOskarów, czyli statuetek wykonanych przez uczniów na lekcjach techniki. Nagrody wręczono w kilku kategoriach, m.in.: Organizator życia szkolnego, Propagator zdrowia i urody, Strażniczka poprawnej polszczyzny czy Superman z naszych snów. Wręczaniu nagród towarzyszyły gromkie brawa i salwy śmiechu zgromadzonych. Dodatkowymi nagrodami dla nauczycieli były występy uczniów: piosenki, skecze, recytacja, pokazy taneczne. Salę gimnastyczną wszyscy opuścili w znakomitych humorach.

Przygotowała Aneta Marek

Zobacz zdjęcia.