11 Listopada świętowaliśmy już dzisiaj. Uczniowie udekorowali swoje sale w kolorach barw narodowych, a w swoich ubraniach zaakcentowali biel i czerwień.

Zobacz zdjęcia

Narodowe Święto Niepodległości - wyrażone dźwiękiem i obrazem. Gramy, śpiewamy, malujemy, rysujemy

Zobacz nagranie

Uczniowie klasy 2a wiedzą co to jest Niepodległość...

Zobacz nagranie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przyszowicach o godzinie 11.11 uczcili hymnem 103 rocznicę odzyskania niepodległości

Zobacz nagranie

Dzisiaj w czasie lekcji uczniowie wysłuchali wykładu na temat Powstań Śląskich. Panie uczące historii w naszej szkole, przybliżyły nam wiedzę na temat związanych z nimi wydarzeń. Uświadomiło nam to, jak ważna jest znajomość historii, związanej z naszym regionem, gdzie mieszkamy. Uczniowie doskonale poradzili sobie z interpretacją plakatów propagandowych z okresu Powstań Śląskich i Plebiscytu.

Zobacz zdjęcia