25 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 8 ej pożegnali się ze Szkołą Podstawową im. Karola Miarki w Przyszowicach.

Zwyczajowo kończąc pewien etap edukacji organizuje się uroczyste zakończenie Roku szkolnego. Bardzo się cieszymy, że pomimo pandemii udało nam się tę tradycję podtrzymać, choć w nieco okrojonym składzie. I tu nasze myśli kierujemy w stronę wszystkich nauczycieli którzy stanęli na naszej drodze we wspomnianej szkole.

Wielu z nas zna się już od trzeciego roku życia tzn. od czasów przedszkolnych. Dlatego niejednej i niejednemu z nas jest smutno. Łza kręci się w oku. Pamiętamy że, w tym gronie przeżywaliśmy nasze pierwsze sukcesy i gorycze porażek. Tu nawiązały się przyjaźnie i pierwsze miłości. W tym gronie przeżywaliśmy historie o których nie chcemy zapomnieć. Czy tylko smutek i żal przeszywają dziś nasze serca. Nie, towarzyszy im również radość i duma, że mogliśmy stanowić cząstkę tej klasy, bo poznaliśmy wyjątkowych ludzi, bo doceniono nas i wysłuchano, bo pokazano nam właściwą drogę życia. A to wszystko za sprawą naszych wspaniałych wszystkich nauczycieli.  Nauczyliście nas Drodzy Nauczyciele nie poddawać się, zawsze mieć nadzieję i dobry humor. Bardzo serdecznie dziękujemy, że mieliśmy zaszczyt Was spotkać na naszej drodze życia.