Dziś, 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W 2021 roku hasło Światowego Dnia Zdrowia - Ratujmy życie! Bezpieczne szpitale w czasie katastrof ! Powszechne ubezpieczenie zdrowotne !
Z tej okazji wszystkim pracownikom służby zdrowia należą się podziękowania za wysiłek, poświęcenie i ofiarność z jaką pełnicie Państwo służbę na rzecz drugiego człowieka.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do lekarzy, pielęgniarek, ratowników.
W tym trudnym czasie, gdy oczy wszystkich z nadzieją skierowane są na Was, życzymy Wam i Waszym bliskim zdrowia, a także wytrwałości i satysfakcji z efektów tej bezprecedensowej w znanej nam rzeczywistości misji.
Podziękowania przygotowały wolontariuszki ze Szkolnego Koła PCK

Uczniowie starszych klas zastanawiali się jak zbudować zdrowszy świat. Przy tej okazji podjęliśmy też praktyczne działania związane ze zdrowym odżywianiem. W przygotowaniu pierwsza szkolna książka kucharska ze zdrowymi przepisami dla całej rodziny! Publikacja już wkrótce!!