"Zabawa" polegała na wspólnym szukaniu ukrytych jajek niespodzianek na szkolnym placu zabaw. Każdy szuka jajka dla siebie, ale jeżeli znajdzie kolejne dzieli się z nim z kimś z klasy kto jeszcze nie znalazł swojej Kinder Surprise. Druga opcja to pomoc koleżance lub koledze w poszukiwaniach.
W ten sposób chcemy promować pozytywne postawy w naszej szkole zachęcając dzieci do kooperacji zamiast rywalizacji,wszyscy grają do jednej bramki. Współpraca to podstawa!" - poniformował dzień wcześniej
Szkolny Klub Wolontariatu
GDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO,ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT
Dzisiejsze EGG HUNT-POSZUKIWANIE JAJEK NIEPODZIANEJ dostarczyło wielu pozytywnych emocji i powodów do uśmiechu.
Wolontariuszki-Natalia i Wiktoria -przechodziły same siebie,żeby dobrze ukryć jajka. Niestety,nie udało im się przechytrzyć małych detektywów i wszystkie jajka znalazły swoich właścicieli. Dziękujemy im za poświęcony czas i zaangażowanie.
Więcej takich zabaw, a dzielenie się, współpraca i pomoc koleżeńska stanie się codzienną dobrą praktyką w Naszej Szkole.