Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko, imię i klasa

Szczebel - miejsce

Szkolny

Gminny

Rejonowy

Powiatowy

Wojewódzki

Krajowy

1.

Gminny Konkurs Recytatorski.

Z zimą w tle.

Lena Gąsior

Kl. III

Dorota Wróblewska

Kl. IIa

Paweł Skrzypczyk

Kl.Ib

 

Laureat

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

 

2.

Gminny Konkurs Ortograficzny

Karolina Walczak

Tomasz Żogała

Mateusz Cervantes

 

II miejsce

 

 

 

3.

Alfik Matematyczny.

Żogała Przemysław

Żogała Piotr

 

 

 

11

19

161

269

4.

Memory Master.

(Konkurs ogólnopolski leksykalny)

Marta Froncek

Kl. IVc

Tatiana Lekszycka

Kl. IVc

Patrycja Kostka

Kl. IVc

Kinga Lokwenc

Kl.Va

Nataniel Gil

Kl.Va

Hajduk Aleksandra

Kl. Va

Łajczak Anna

Kl.VIIb

Szuścik Agata

Kl. VIIb

Urbańczyk Agata

Kl. VIIb

 

 

 

 

Laureat

III stopnia

Laureat

III stopnia

Wyróżnie

nie

Laureat

II stopnia

Laureat

II stopnia

Laureat

III stopnia

Laureat

III stopnia

Wyr

 

Wyr

 

5.

Edi Pingwin

Karolina Malinowska

Kl. III Gim.

 

 

 

 

11 miejsce

6.

Gminny Turniej Piłki Nożnej

Szkół Podstawowych.

 

 

III miejsce

 

 

 

7.

Gminny Turniej Piłki Nożnej.

chłopców i dziewcząt rocznik 2003 i młodsi

 

 

III miejsce

chłopcy

III miejsce

dziewczyny

 

 

 

8.

Zimowe Mistrzostwa Gminy Gierałtowice w Pływaniu

 

 

I miejsce

 

 

 

9.

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej

 

 

IV miejsce

 

 

 

II miejsce:

 

IV miejsce

V miejsce

 

V miejsce

 

 

11.

Mistrzostwa Śląska

Mateusz Konopko kl. Va

 

Julia Rębilas kl. VIIb

 

Maciej Wieczorke kl. VI

Roksana Bocian kl. VIII a

 

 

Natalia Mleczek kl. VIII a

 

 

Jakub Kalkan kl. VIII a

 

Maksymilian Pierchała kl. VIIIa

 

Filip Lamla kl. III Gim

 

 

 

II miejsce:

 

IV miejsce

V miejsce

 

V miejsce

 

 

I miejsce

II miejsce

 

 

I miejsce

I miejsce

I miejsce

 

 

I miejsce

III miejsce

 

 

III miejsce

 

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

12.

Mistrzostwa Polski Juniorów 14- letnich w Olsztynie

Roksana Bocian kl. VIII a

 

 

Jakub Kalkan kl. VIII a

 

 

 

 

IV miejsce

V miejsce

 

II miejsce

III miejsce

 

13.

Mistrzostwa Gminy Gierałtowice

styl grzbietowy 25m

Wiszniowski Tymoteusz

Adamczyk Oskar

Szałapski Jaś

styl dowolny 25m.

Ponikwia Natalia

Adamczyk Oskar

Szałapski Jaś

Szwamberger Otylia

50 m. styl grzbietowy

Sowulewska Emilia

Lokwenc Kinga

Żogała Piotr

Wróblewski Paweł

Konopko Mateusz

Szuścik Agata

Wieczorke Maciej

Lechus Wiktoria

Drażyk Kuba

Szczepański Igor

Nowak Wiktor

Adamczyk Oliwia

Kocur Sandra

50 m. styl dowolny

Szwamberger Otylia

Kudyba Natalia

Dolata Wiktoria

Wróblewski Paweł

Hajduk Maciej

Ponikwia Maksymilian

Konopko Mateusz

Sobota Kamil

Skowron Róża

Brosz Maria

Wieczorke Maciej

Lechus Wiktoria

Szczepański Igor

Drażyk Kuba

Bocian Roksana

Browarska Emilia

Wolny Natalia

Kocur Sandra

Mryka Martyna

Kowlczyk Szymon

Sowulewska Emilia

50m styl klasyczny

Kudyba Natalia

Żogała Piotr

Hajduk Maciej

Ponikwia Maksymilian

Sobota Kamil

Skowron Róża

Bocian Roksana

Wolny Natalia

Kowalczyk Szymon

Mryka Martyna

Sztafeta pływacka

8x50 m.

ZSP Przyszowice

 

 

 

I m.

II m.

III m.

 

III m

II m.

III m.

I m.

 

III m.

II m.

I m.

II m.

I m.

II m.

I m.

II m.

I m.

II m.

III m.

II m.

I m.

 

III m.

II m.

III m.

I m.

II m.

III m.

I m.

II m.

I m.

II m.

I m.

II m.

I m.

II m.

I m.

II m.

III m.

II m.

III m.

II m.

II m.

 

I m.

I m.

II m.

III m.

II m.

I m.

I m.

II m.

I m.

II m.

 

 

I m.