Digital Youth Forum (DYF) to wydarzenie dla młodzieży dotyczące kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online. Impreza zorganizowana  -  23 maja 2019  w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Nasza szkoła  włączyła się w akcję poprzez transmisję na żywo relacji z DYF. Mamy nadzieję, że prelegenci dotarli do nastolatków  i zainspirować ich do kreatywności i pozytywnych działań.
W DYF 2019 w naszej szkole brały udział klasy: VII a, VII b, VIII a, VIII b i III a gimnazjum pod opieką wychowawców.

I SESJA

1. Ewa Krupa Jest nas więcej

2. Daniel Rusin Reżyser Życia i Hanna Iluszczenko Jak ekranizujemy problemy społeczne i po co

3. Weronika Zimna Nie musisz wiedzieć. Dobre życie po swojemu.

4. Julia Borzeszkowska Dlaczego warto być ponad podziałami?

5. DJ Krzaku DJ a nowe technologie

II SESJA

1. Marcin Popkiewicz Klimatyczne fakty i mity

2. Jan Ciemniewski i Agnieszka Tutak Młodzieżowy Strajk Klimatyczny czyli jak działać kolektywnie i oddolnie

3. Igor Spolski Happy Village Orchestra

4. Alain Fusion Clapham, FRSA Storytelling - czym jest i jak może ci pomóc?

5. Lula.xyz Imigrantka w cyfrowym świecie

III SESJA

1. Adam Zdanowicz Szkoła to nie wszystko!

2. Marlena Król, Natalia Wawrzyczek, Hanna Skorupka, Kornelia Kloczkowska oraz Stanisław Rogowski Kampania społeczna z mocą zmieniania świata

3. Piotr Storek, Julia Pawlus, Aleksander Siwoń, Krystian Trysla Ekologia jako źródło nowych pomysłów technologicznych

4. Franciszek Sterczewski Najpierw masa, potem rzeźba - czyli zmiana świata 2.0

Do zobaczenia za rok